Ashlinka je půvabná kočičí dáma s obrovskýma očima. Tvar hlavičky je perfektně kulatý s krásným klenutým čelem a velice dobře nasazenýma ušima. K typové dokonalosti hlavičky by potřebovala tak trochu prodloužit nos :). Dlouho jsme čekali, jak se dobarví oči, nakonec nás velmi mile překvapila. Až téměř ve dvou letech poznenáhlu se jí probarvila celá plocha oka krásnou zelení. Vzrůstem je to středně velká kočka, v dobré kondici. Tělo má správné proporce. Srst má pěknou symetrickou kresbu, která by ale měla být trochu kontrastnější. Do černé prokvétá sem tam stříbro. Povahově je Ashlinka nesmírně kontaktní, mazlivá a příjemná. V naší kočičí rodince udržuje svou přirozenou autoritou klid a pohodu. Je maminkou krásných koťátek. Bohužel komplikované poslední porody nás vedly k rozhodnutí, že přistoupíme k její kastraci.

Bonninka je úžasná kočka, která nám dělá opravdu radost. Je výjimečně krásná. Kromě nádherné kulaté hlavičky s perfektně klenutým čelem, velkých otevřených dokonale zelených očí, silné brady a dobře posazených uší je její největší "devizou" srst. Je krátká, velmi hustá, "křupavá" s krásnou texturou a kontrastem. V současné době končí svou chovnou kariéru. Dala nám několik nádherných vrhů, některé její potomky, kterým předala své největší klady, jsem zařadila do chovu. Chci v její linii pokračovat a uchovat a ještě dál rozvinout její přínos do mého chovu.

Beauty je středně velká, podsaditá a velmi dobře proporčně stavěná kočka. Hlavička je kulatá, mírně klenuté čelo, hezký profil. Oči jsou nádherně zelené, pěkně posazené a kulaté. Vytknout jí lze snad jen o trochu větší i když dobře posazená ouška. V barvě srsti je výborná. Má velmi dobře oddělené sytě černé tečky, srst je velmi kvalitní - hustá. Ocas je nádherný, velmi silný a krátký. Povahou je milá, neopomene každý den při ranní kávě přijít pro pomazlení.

Sofi je matkou dvou vrhů. Před třetím porodem musela být bohužel vykastrována,takže v současné době je rodinným mazlem, bez možnosti jejího dalšího využití v chovu. Naštěstí její krevní linii nese v našem chovu Fleur, Sissy, Farao, Sam i Frankie, takže její exteriérové přednosti, které předala svým potomkům ve spojení s otcovým vkladem zůstaly pro naše další chovné cíle zachovány. Jejich prostřednictvím se uskutečnil další krok na cestě k našemu chovatelskému cíli.

Fleur je kočička, která potřebovala čas, aby vyzrála jako víno :). Dlouho byla "samá ruka, samá noha". Vlivem věku a mateřství zmohutněla a je z ní nádherná kočka, excelentní v typu, stavbě těla, barvě oka i v kontrastu a kvalitě srsti. Vzhledem k jejím exteriérovým kvalitám mne velmi mrzí, že s ní nemohu jezdit na výstavy. Titul šampion stál nás obě tolik stresu, že jsem od další hvězdné kariéry upustila. Nyní si již užívá poklidný život kastráta. Po kastraci se z ní stala podstatně klidnější, vyrovnanější a velmi mazlivá kočička.

D.D. přinesl do mého chovu nádherné zelené oko a 100% barevný kontrast v srsti. Bohužel ne všichni jeho potomci měli excelentní profil a proto jsem se rozhodla pro jeho kastraci. V sočasnosti mu patří pelíšek a hlavně milující srdce a veškerý volný čas laskavé paní v novém domově.
free counters